Villa verkocht in Kortrijk

Virtueel bezoek

Statige villa te koop op 2759m2 te Kortrijk

Deze uitzonderlijke woning gelegen op een grondopp van maar liefst 2759m2 is uiterst rustig gelegen, maar toch maar 5 min van het bruisende Kortrijk. 

We lopen even samen door deze woning: Bij het betreden van het domein komen we terrecht voor een indrukwekkende elektronische poort die enmaal open is uitzicht geeft op een ademnemende voortuin. 

Eenmaal het betreden van de woning komen we terrecht in de inkomhall. De inkomhall loopt verder door en geeft toegang tot een apart toilet en ruime bureau ruimte met aparte zit ruimte (Eventueel mogelijk om te vormen tot gelijkvloerse slaapkamer met aanpalende badkamer, voorzieningen zijn reeds aanwezig). Dit is de perfecte ruimte indien u voor het werk klanten moet ontvangen. 

Indien men verder de woning betreden langs de glazen deur komen we terrecht in de leefruimte van maar liefst 65m2. Deze ruimte is ingedeeld in een aangename eetruimte en een prachtige zitruimte die zicht heeft op de hele tuin. Aansluitend vinden we de keuken terug voorzien van een frigo, kookplaat, dampkap, friteuse, grill, oven, microgolf-oven en vaatwas. 

Naast de keuken, hebben we de berging. Alle aansluitingen zijn aanwezig voor eventueel wasmachine en droogkast (deze staan op vandaag in de garage). Ook daar vinden we de deur die uitgeeft naar de droge kelder. 

Om de gelijkvloers af te sluiten vinden we tussen de berging en de parkeerruimtes een praktische ontvangst/vergaderruimte terug. Deze is ideaal voor gasten te ontvangen en rustig een glaasje te drinken. 

De eerste verdieping kunnen we samen eenvoudig overlopen. De twee uiterste kamers in de woning zijn de grootste van de vier kamers op de verdieping. Elke slaapkamer heeft zijn eigen badkamer. Voor wat betreft de grootste kamers zijn deze voorzien van een badkamer met dubbele lavabo, ligbad en toilet. De twee kleinere kamers (13m2) zijn elk voorzien van een badkamer met lavabo, douche en toilet. Inderdaad u leest het goed op de eerste verdieping tellen we 4 toiletten. 

Als men de tuin betreden komen we letterlijk en figuurlijk in een echte oase van rust. Hier kan u in de zomer lekker de hele dag genieten van de rust en de zon. Dankzij de aanwezige bomen heeft u geen enkel inkijk van de buren. Ook beschikt de tuin over een prachtige aangelegde vijver met in het midden een zon overgoten terras. 

Als laatst sluiten we deze prachtige woning af met de parkeergelegenheden. Als men de woning betreden via de grote poort doormiddel van een wagen, rijden we een verlichte oprijlaan op voorzien van leielinde. Op het einde van de oprijlaan beschikt de woning over een dubbele carport, een parkeerplaats voor 4 voertuigen en een inpandige garage. 

Kortom de ideale woning voor wie op zoek is naar een uitzonderlijke woning met veel grond en dit dichtbij het STAD. 
Huis verkocht / Kortrijk

Details

Bouwjaar 1972
Renovatiejaar 2000
Bebouwing Open
Algemene staat Luxe afwerking
Beschikbaar Bij akte
Bemeubeld Ja
Huisdieren toegestaan Ja
Oriëntatie tuin Zuidwest
Elektriciteitscertificaat Ja, Conform
Lift Neen
Totale opp. grond 2.759 m²
Bewoonbare opp. 280 m²

Energie

EPC 333 kWh/m2/jaar
Label epc waarde d
Huis verkocht / Kortrijk

Indeling

Gelijkvloers

Inkomhal
16,5 m²
Toilet
1,5 m²
Bureau
23,5 m²
Kan dienen als slaapkamer + alle voorzieningen aanwezig om badkamer in te richten
Keuken
18,5 m²
Woonkamer
65 m²
bar
Berging
Kelder
Garage
Slaapkamer
Badkamer
Slaapkamer
Badkamer
Slaapkamer
Badkamer
Slaapkamer
Badkamer
Carport

Ruimtelijke ordening

Overstromingsgevoeligheid Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende zone Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Bouwvergunning Bouw vergund
Verkavelingsvergunning Ja
Voorkooprecht Neen
As-built attest Neen
Beschermd erfgoed Neen

Financiële info

KI (niet geïndexeerd) € 3.026

Comfort

  • Beglazing | Dubbele
  • Dak | Schilddak/Wolfsdak
  • Keuken | Hyper-geïnstalleerd
  • Loodgieter | Regenwater
  • Raamwerk | Hout
  • Verwarming | Stookolie
  • Aardgas
  • Alarm
  • Distributie
  • Elektriciteit
  • Internet
  • Parlofoon
  • Regenwater
  • Riolering
  • Stadswater
  • Stookolie
  • Telefoon
  • Videofoon
  • Waterverzachter
  • Zonneblinden
Huis verkocht / Kortrijk
Huis verkocht / Kortrijk
Huis verkocht / Kortrijk

Interesse? Contacteer ons

Gelieve een geldige voornaam in te geven.
Gelieve een geldige naam in te geven.
Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.
Gelieve een geldige telefoon- en/of GSM-nummer in te geven.